Забронювати

Про готель Forest у Яремче

FoRest house це сучасний готель, створений на основі гармонії. Карпати, свіже повітря, комфортні умови, відпочинкові зони, оздоровчі чани маленькі пазли, які складаються в ідеальну картинку Вашого відпочинку. 

Ми знаходимося в Яремчі, а це значить, що кожного ранку ви прокидатиметесь від приємного подиху гір і сонячного проміння. Сніданком, обідом чи вечерею можна насолодитися на терасі. Зрештою, не важливо, яка пора дня, адже Ви приїхали на відпочинок. Це ключове слово, оскільки готель створено саме для того, щоб забезпечити Вас якісним відпочинком.

Лиш уявіть, що існує простір, де зупиняється час, зникають обов’язки і справи, й все що Вам залишається — насолоджуватися ідеально впорядкованим хаосом природи. Саме такі дні й чарівні краєвиди надихнули нас на ідею зробити кожен номер унікальним й таким же ідеально впорядкованим. Автентичні деталі, стіни зі справжнього якісного дерева різних порід, екологічні матеріали ми використали й поєднали, щоб навіть в межах свого номеру Ви добре відчували, що відпочиваєте в горах.

Недалеко відійшовши від дому, Ви потрапите в красиву альтанку. Ми навіть переконані, що альтанка — це ідеальне місце для свого маленького ритуалу: випити кави з шоколадом, почитати книгу, заспівати пісню чи зіграти на гітарі або просто зупинитись й поспостерігати за життям. 

Раз вже почали, то подорожуємо далі готелем FoRest й направляємося до приємних процедур. Можемо піти в джакузі й захопити шампанське або попаритися в чанах. Ми добре знаємо, що є такі моменти, коли хочеться поїхати кудись в затишний куточок й провести лінивий відпочинок, навіть не виходячи з номера чи готелю. А для тих, хто не хоче готувати у відпустці, в нас є практичний варіант — спробувати меню в нашому ресторані. Який відпочинок обходиться без смачної їжі? Точно не той, якого шукаємо ми. Смачно попоїсти — свята справа для кожного галичанина й згодом для людей, які потрапляють сюди вперше. А після смачного обіду можна й полежати.

Звичайно, лінивий відпочинок — це добре, але точно є й авантюристи, які рано прокинуться й вирушать в гори або на прогулянку в центр. До речі, центр міста знаходиться на відстані всього 500 метрів від готелю. А до гір можна рукою дотягнутися просто з вікна власного номера. Впевнені, що ви знайдете свій оптимальний маршрут.

Здається, ми вже придумали ідеальний план Вашого відпочинку. Мінімум рішень і максимум комфорту. Єдине рішення, яке за Вами  зробити дзвінок й забронювати номер. А далі суцільний релакс і розвантаження. Іноді хоч на трохи, але все-таки дуже потрібно зловити дзен. Можна зробити це на самоті або у приємній компанії.

FoRest house відкритий для сімей, друзів, коханих, наречених, компаній й навіть для Ваших домашніх улюбленців. Корпоративна поїздка, довгоочікувана відпустка, медовий місяць й інші важливі події вашого життя в готелі FoRest минуть незабутньо. Ми вітаємо всіх, хто хоче гармонії та насолоди. Всіх, хто прагне відпочинку!