Забронювати

Правила проживання в готелі «Forest house»

1. Правила проживання розроблені на основі чинного Законодавства України і вимог Спілки Міжнародної готельної асоціації.

2. Адміністрація готелю гарантує гостям виконання всіх правил конфіденційності.

3. Адміністрація готелю лишає за собою право накласти на гостей штраф за порушення норм протипожежної безпеки, невиконання даних Правил проживання, пошкодження майна тощо.

Порядок проживання в готелі

1. Готель працює для Вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

2. Раннє прибуття та пізнє виселення надається при наявності вільних номерів.

3. За проживання дітей до 6-ти років разом з дорослими (без надання додаткового місця в номері) оплата не береться.

4. При прибутті Гість надає документ, що посвідчує особу (папорт, водійські права, закордонний паспорт, паспорт громадянина іншої країни), заповнює реєстраційну картку та сплачує повну вартість проживання в готелі. Перебування в номері без оплати не допускається.

5. При заселенні Гість ознайомлений з тим, що в разі псування, приведення в неналежний стан або знищення майна в номері, Гість зобов’язаний компенсувати завдану шкоду.

6. Ваші Гості можуть відвідувати вас щодня з 9:00 до 23:00. Для цього їм необхідно зареєструватися у адміністратора готелю.

7. Будь ласка, дотримуйтеся правил пожежної безпеки. У разі спрацювання пожежної сигналізації необхідно зберігати спокій та покинути будівлю у напрямку безпечного місця.

8. Просимо інформувати адміністрацію готелю при виявленні дефектів техніки, несправностей електрики, тепло- і водопостачання.

9. Поточне прибирання здійснюється щодня, або на прохання Гостя (табличка на дверях «Прошу прибрати»). Заміна постільної білизни, рушників та вологе прибирання проводиться раз на 3 доби або за потреби. 

10. В день виселення:

11. Вся територія готелю охороняється.

Адміністрація має право відмовити гостю в подальшому проживанні, за порушення правил проживання та несвоєчасну опалату послуг

Відмова в поселенні, припинення проживання

12. Гості припиняють проживання після закінчення оплаченого строку проживання.

13. Якщо Гість неодноразово порушує Правила проживання, не реагує на зауваження адміністрації готелю, що призводить до збитків або створює незручності для проживання інших Гостей, адміністрація готелю має право відмовити в поселенні або припинити проживання даного Гостя (здійснити виселення).

14. В проживанні відмовляється тим Гостям, які знаходяться в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Заборони та перестороги

15. Палити кальян, сигарети (включно з електронними) в номерах, зонах загального користування та приміщеннях готелю, ресторану, на території, окрім спеціально відведених місць, категорично заборонено.

16. Ми не приймаємо гостей з домашніми улюбленцями.

17. Заборонено приносити на територію готелю і зберігати в номері матеріали і предмети, небезпечні для життя та здоров’я оточуючих (легкозаймисті речі, вибухові, токсичні, хімічні і радіоактивні речовини, зброю).

18. Не дозволяється виносити меблі з номера без узгодження з адміністрацією готелю.

19. Заборонено проявляти агресію або дії, які загрожують безпеці здоров’я або майна інших осіб.

20. Не дозволяється залишати без нагляду дорослими неповнолітніх дітей, допускати їх знаходження на вулиці, сходових майданчиках та басейнах.

21. Заборонено самостійно усувати неполадки, що виникли під час користування електромережею, електроустаткуванням, водопроводом, каналізацією, сантехнікою та іншими предметами, які складають оснащення готелю.

22. Заборонено відключати датчики пожежної сигналізації.

23. Заборонено без необхідності включати кнопку оповіщення про пожежу. За хибний виклик пожежної служби передбачений штраф у розмірі 15 000 грн.

24. Використовувати піротехнічні засоби, бенгальські вогні, свічки в номерах та на території готелю заборонено.

Правила оплати та умови бронювання

25. Послуги бронювання на веб-сайті надаються в режимі on-line, по електронній пошті, по телефону та на рецепції.

26. При здійсненні бронювання через веб-сайт Гість вступає в прямі договірні відносини з готелем. З моменту здійснення бронювання Гостю надсилають електронний лист від імені готелю з реквізитами для внесення передоплати. 

27. Для підтвердження бронювання Гостю необхідно внести передоплату у розмірі не менше 25% від загальної вартості проживання.

28. Умови ануляції бронювання в готелі:

При скасуванні бронювання передоплата Гостя залишається на депозитному рахунку та може бути використана впродовж року від дати внесення авансу.

29. Оплата за проживання та надання додаткових послуг здійснюється готівковим або безготівковим розрахунком, відповідно до затверджених цін.

30. Оплата за проживання здійснюється при поселенні.

31. У разі порушення Правил проживання, встановлених в готелі, адміністрація має право відмовити Гостю в подальшому проживанні.